Šiandien turėjome puikią progą dalyvauti kitos įstaigos Vilniaus lopšelio-darželio ,, Vėrinėlis” mokytojų atvirose veiklose. Po jų vykusi refleksija ir dalijimasis gerąja patirtimi leido ne tik pasisemti naujų idėjų, bet ir pažvelgti į savo praktiką kitu kampu. Šis susitikimas buvo labai prasmingas ir ilgai lauktas, stiprinantis bendradarbiavimą tarp įstaigų bei skatinantis profesinį augimą.
Dėkojame Vilniaus lopšelio-darželio ,,Vėrinėlis” direktorei Dianai Krasauskienei ir mokytojoms už šiltą, nuoširdų priėmimą, atvirumą dalintis savo patirtimi bei įkvėpimą tobulėti. Tokie susitikimai primena, kokia svarbi yra bendrystė, palaikymas ir dalijimasis – jie ne tik praturtina mūsų kasdienį darbą, bet ir įkvepia kurti dar prasmingesnę ugdymo aplinką vaikams.




